В Ужгороді відбулися Другі всеукраїнські велоперегони Дивогонка!

2 червня в міському парку “Підзамок” відбулися Другі всеукраїнські велоперегони Дивогонка. Було зареєстровано 64 учасники віком від 2 до 15 років.

Захід, проведення якого ініціюють організації Дивосвіт та Пласт – Всеукраїнські дитячі велоперегони “Дивогонка”, має на меті залучення дітей до безпечного велоспорту, здоровий спосіб життя та здруження велогромади Ужгорода.Цього разу велоперегони набули небаченої серйозності — змагалися всі запекло. І хоча організаторами Дивогонка позиціонується як любительські перегони, бачимо, що є потреба в кращій суддівській підготовці.

Проте задоволення від сяючих облич маленьких гонщиків, які чекали нагородження, перекриває всі недоліки. Велогонка видалась прекрасна завдяки погоді та завдяки людям, котрі прийшли і звичайно ж завдяки усім, хто допоміг в проведенні цього заходу. А саме: організації Пласт (станиця Ужгород); директору парку “Підзамок”, депутату міської ради Тарасу Румянцеву; депутату Закарпатської обласної ради, генеральному директору ПАТ Закарпаттяобленерго Василю Ковачу; фотостудії КОЦКА; лабораторії HEMO MEDIKA; магазину Вікно в Європу; видавництву Ґражда; фотографу Олі Зарко; психологу Наталії Булеці.

Особлива подяка нашим постійним партнерам у організації — веломагазину Tatubike.

Як повідомлялося раніше, Дивогонка була присвячена всесвітньому Дню захисту дітей. Щоб відзначити цей день, було започатковано благодійну акцію “Нове життя старого велосипеда”. Під час Дивогонки від хороших людей організатори отримали 2 стареньких велосипеди, які потребують ремонту. Ці велосипеди будуть відремонтовані та передані у один з дитячих будинків Закарпаття. Акція триває. Якщо ви можете домогти — маєте велосипед, деталі або бажаєте в інший спосіб підтримати акцію — прохання звертатися до організаторів.

Фотографії з місця подій


Переможці (1 місце) Дивогонки-2012 “Весна-Літо”:

Категорія біговел:
Тромбола Тібор 1,48 хв

Категорія 2 роки велосипед:
Гомонай Діана 4,37 хв

Категорія 3-4 роки велосипед:
Афанасьєв Вадим 1,24 хв

Категорія самокат:
Купцов Ростислав 1,44 хв

Категорія 5 років велосипед:
Логін Микола 1,23 хв

Категорія 6 років велосипед:
Бордей Мартін 1,13 хв

Категорія 7 років велосипед:
Шляхта Ксенія 1,2 хв

Категорія 8 років велосипед:
Повхан Ярослав 1,12 хв

Категорія 9 років велосипед:
Шипляк Крістіан 1 хв

Категорія 10 років велосипед:
Веклюк Ніколетта 1,08 хв

Катергорія 11 років велосипед:
Михалько Елізабет 1,09 хв

Категорія 12-15 років
Плавайко Василь 0,58 хв

Повний список категорій буде вивішений на форумі сайту http://www.dyvosvit.com
Із пропозиціями та зауваженнями прохання звертатися за номером 095 574 83 38 Ганна.

З повагою
координатор Дивогонки в Ужгороді
Ганна Токач