“СВ-ТВ” – Свято Весни Станиці Ужгород 2011

Минулих вихідних – 21-23 травня 2011 р. поблизу с. Турички Перечинського району відбулося пластове Свято Весни Станиці Ужгород під назвою “СВ-ТВ”.

Відкриття СВ-ТВ 2011 р.

В основі програми Свята Весни – ідея телебачення, його історії та все, що з ним пов`язане. Були на СВ також гутірки з акторської майстерності, картографії, скелелазання тощо. Важливим моментом на СВ стала смуга перешкод та підсумковий змаг.

Ужгородське СВ відвідали з дружнім візитом курінь УСП “Верховинки”. Приємною несподіванкою стало також прийняття до цього куреня двох ужгородських старших пластунок – Наталку Жизномирську та Любу Павлишин.

У неділю молебень на таборі провів о. Дмитро Тулай, пластун. Після молитви провів з учасниками дуже гарну розмову про Воскресіння Христове, віру, відповідальність. При цій нагоді дякуємо йому за допомогу.

Першункою СВ було визнано пл.прих. Катерина Цисельська з куреня ч. 38 ім. М. Божук. Також за ініціативу були відзначені двоє пластунок зі Станиці Рахів (висловлюємо подяку пл.сен. Ользі Шкуро за сприяння в участі у СВ юнацтва з Рахова).

Переглянути весь фоторепортаж від Артема Кузнєцова