Як ми ФЕСТивалили

11-13 лютого 2011 р. в с. Верхній Студений Міжгірського р-ну відбувся міжстаничний лещетарик  “ФЕСТ – 2011”.

До участі в таборі зголосилося 3 юнацькі курені – два зі станиці Ужгород (ч. 38 ім. М. Божук та ч. 45 ім. Ф. Корятовича) та один зі станиці Київ – підготовчний ім. Максима Кривоноса. Також гостями табору було 11 прихильників Пласту з Луганської області – м. Лутугіне. Всього – 45 учасників.

переглянути фотоальбом (фото – ст.пл.прих Артем Кузнєцов)

Комендантом табору був ст.пл.прих. Андрій Будник, бунчужною – пл.розв. Юля Воротняк, а писарем – пл.уч. Христина Петрінко.

Протягом табору діти змогли навчитися кататися на лещатах, а також удосконалити свою техніку катання. Це на таборі змогли забезпечити кваліфіковані інструктори.

У неділю, в останній день табору, відбулися змагання зі швидкісного спуску та слалому. У загальному заліку перемогу здобув юнак зі станиці Київ – Антон Юшковський, а друге та третє місце “взяли” два юнаки з куреня ч. 45 – Володимир Кека та Андрій Лошак відповідно.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації табору гірськолижному комплексу “Бескид” (с. Верхній Студений).

пл.розв. Юля Воротняк, бунчужна: “Незважаючи на фізичну втому, відчуваєш просто неймовірне задоволення, коли після важкого першого дня (з жахливою погодою для катання) ти бачиш, як виходить сонечко на вже засніжений схил і юнацтво, яке ти інструктував вчора вже самостійно піднімається, з посмішкою встає після падінь і далі рухається вперед. Гріє душу їхнє бажання приїхати на Фест – 2012, а це означає, що все вдалося на славу!”.